5 ابزار شارژی با باتری لیتیوم یونی

ابزار شارژی

5 ابزار شارژی با باتری لیتیوم یونی

ابزارهای شارژی به خاطر رشد تکنولوژی روز افزون ابزار مجبور به پیشرفت می باشند.شرکت های تولید کننده ی ابزار برای رقابت با یکدیگر دست به نوآوری های مختلفی می زنند اما اخیراً این باتری های لیتیوم یونی بوده اند که توانسته اند حرفی برای گفتن داشته باشند.در بسیاری موارد ابزار شارژی توانسته است ابزارهای برقی را پشت سر بگذارد.ابزارهای شارژی در حال بیرون آمدن از زیر سایه سنگین ابزارهای قدرتی می باشند زیرا که به ابزار شارژی به چشم یک مکمل برای ابزار قدرتی و یا ابزاری برای غیر حرفه ای ها دیده می شود.در بسیاری موارد ابزارهای شارژی تبدیل به ابزار اصلی افراد حرفهای شدهاند.

اره گرد بر شارژی

اره گرد بر شارژی در هر محل کار یا کارگاهی استفاده می شود.از اره گرد بر شارژی برای برش الوار٬ و حتی انجام کارهای دیگر با تعویض تیغه این ابزار٬استفاده می شود.اره گرد بر شارژی به طور قابل ملاحظهای کاربردی می باشد.ما مدل های بسیار زیادی از این ابزار را مورد بررسی قرار دادیم اما در نهایت به این نتیجه رسیدیم که بهترین مدل های این ابزار شارژی از مدلهای ماکیتا٬ میلواکی٬ ریوبی و دیوالت بودند.

اره گرد بر شارژیدریل شارژی

شاکله اصلی فروشگاه های ابزار و کارگاه ها دریل شارژی می باشد.نیاز ما به دریل شارژی مشخص است.تقریبا انواع مدل های دریل شارژی دارای چراغ ال ای دی برای روشن کردن محل کار می باشند و اکثر آنها به قدرتمندی دریل های برقی هستند.

آچار بکس شارژی

آچار بکس شارژی نسبتاً یک ابزار تازه وارد به دنیای ابزارهای شارژی می باشد و من تعجب میکنم که چگونه توانستهایم بدون این ابزار کارهای مان را پیش ببریم.در میان شش ابزار شارژی که در این متن معرفی می شوند و آچار بکس شارژی یکی از ضروری ترین ابزارها می باشد. از بهترین آچار بکس های شارژی می توان به تولیدات شرکت ریجید و ماکیتا اشاره کرد.

آچار بکس شارژی

ابزار چند کاره شارژی

همانند آچار بکس شارژی٬انجام کار بدون استفاده از ابزار چند کاره شارژی بسیار سخت می باشد.این ابزار تقریبا اکثر کارها را انجام می دهد و حتی کارهایی که دیگر ابزارها قادر به انجام آن نمی باشند.در حال حاضر شرکت های سازنده ی ابزار چند کاره شارژی به این ابزار سرهای قابل تعویض اضافه کرده اند که باعث کابردی تر شدن این وسیله می شود.

ابزار همه کاره شارژی

اره افقی بر شارژی

چه کسی است که از اره افقی بر شارژی خوشش نیاید؟ شما با استفاده از افق بر شارژی می توانید فلز٬چوب٬ دیوار خشک و برش هر چیزی که می خواهید استفاده کنید.اره افقی بر شارژی یک ابزار در اندازه های دستی می باشد که شما حتماً باید یکی از این ابزار را داشته باشید.

محصولات مرتبط در یوتول

پیام بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های ضروری با علامت (*) مشخص شده اند.


شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید: